Aktuális állásajánlatok

Megrendeléseink számának növekedése elengedhetetlenné teszi új szakemberek felvételét.

Elérhetőségeinken várjuk az alábbi fizikai dolgozók jelentkezését, szakirányú vegzettséggel vagy több éves szakmai tapasztalattal az alábbi szakmákban:

  • kőműves
  • hideg-burkoló
  • térburkoló
  • festő
  • ács
  • segédmunkás

Valamint a fenti szakmákban építőipari alvállalkozók jelentkezését is várjuk !

    Elvárások:

Megbízható, józan életű, munkákára igényes

    Előny:

Kisgépkezelői, és- vagy "B" , "C" kategóriás gépjármű vezetői engedély.

    Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jelenléti bónusz
  • Hosszútávú, folyamatos munkaviszony
  • Kultúrált munkakörülmények

Amennyiben szívesen dolgozna egy nagy múltú, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező, cégnél, ahol biztos háttér, jövedelem és felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások várják az építőipar területén, kérem, töltse ki az alábbi mezőket a jelentkezéshez.

Visszahívást kérek

Ha szeretne visszahívást telefonon, kérem, adja meg az alábbi adatoat:

Partnereink